Úvod » ADAMO Hammock hojdačka » ADAMO hojdačka - Lemon “BIO”


        

ADAMO hojdačka - Lemon “BIO”

Adamo Hammock

skladom

 

Číslo produktu: 284
bez DPH : 61,67 EUR
s DPH (20 %):
74,00 EUR

je vyrobená zo 100% bavlny, neopracovaného dreva čím je absolútna vhodná pre deti 

 

  • vhodná je od narodenia po vek 3 rokov resp. do váhy 15kg

 

  • jemné hojdanie pomáha utíšiť bábätká

 

  • napomáha k vývoju rovnováhy u dojčiat

 

  • využívať sa môže vonku aj dnu

 

pripevňuje sa k stropu, alebo je možné si vybrať stojan

Kam môžem umiestniť hojdačku?

 

Hojdačku je možné pripevniť do betónového, alebo dreveného stropu  (viď. Doplnky Skrutka s okom) Obidva typy skrutiek sú namontovateľné do stropu. V prípade dobrého počasia, je možné hodjačku používať aj vonku, je ľahko pripevniteľná na konár stromu. V tomto prípade, nie je potrebné žiadne osobité zariadenie, lano len prehoďte cez konár stromu a pomocou karabíny na konci lana ju pripevníte.  Do sadrokartónového stropu nie je možné hojdačku namontovať. 

 

Nevadí, že spodok hojdačky nie je tvrdý?

 

Nie, podľa odborníkov sa práve z tohto dôvodu deti ukľudnia tak pomerne rýchlo.  Kedže na spodku hojdačky nie je žiaden matrac, alebo tvrdé rovné dno dieťa sa dostáva do pozície podobnej akú malo v maternici.Ttáto poloha sama o sebe už dáva dieťaťu pocit bezpečia, príjemný pocit sa znásobuje jemným hojdaním. Hojdačka sa hýbe do všetkých smerov presne tak, ako tomu bolo v brušku.

 

Od kedy môžem do hojdačky vložiť dieťa?

 

Hojdačka sa môže používat okamžite od narodenia. Je náhradou za kolísku a je kombinovaná s hojdačkou. V krajinách Južnej Ameriky používajú hojdačky aj v inkubátoroch, pretože hojdanie pri skôr narodených bábätkách zrýchlylo priberanie na váhe. Bábätká trpiace kolikami počas hojdanie zabudnú na nepríjemné pocity v brušku a ukľudnia sa.

 

Môže spať dieťa v hojdačke?

 

V priebehu dňa môže dieťa spať hojdačke aj niekoľko krát, ale v noci ho v hojdačke nenechávajme, pretože kým spíme nemáme ho pod kontrolou.

 

Môžem hopjdačku používať aj bez stojana?

 

Áno. Hojdačka sa ľahko namontovať pomocou skrutky s okom na ľubovoľné miesto v byte. Skrutky s okom môžete namontovať aj na viac miest v dome a tak hojdačku odvesíte a zavesíte do miestnosti kde sa momentálne zdržiavate.

 

Moje dieťa má už 9 mesiacov a 8kg, čoskoro vyrastie z hojdačky?

 

Hojdačka je vhodná pre deti od  0 až 3 rokov, alebo do váhy 15 kg. Tieto podmienky sa obyčajne dosahujú súčastne.Váha novorodencov rastie veľmi rýchlo, ale časom sa spomaľuje a odhliadnuc od jednej – dvoch výnimiek vo ve ku 3 rokov väčšina detí dosiahne váhu 15 kg. Z toho dôvodu, ak sa nepodarí kúpiť hojdačku tesne po narodení dieťaťa, ešte nič nie je stratené, je dlhodobo využiteľná.

DOPLNKY:

- Skrutka s okom so závitom so betónu- 3,90eur

- Skrutka s okom so závitom do dreva- 3,90eur

Pružina do 10kg- pružina umožnuje,aby hojdačka hýbala do všetkých smerov.Vhodné od narodenia do 10kg- 13,00eur

- Pružina v rozpati váhy10-15kg- 13,00eur

- Sieťka proti hmyzu- 18eur

 

Skrutka s okom so závitom do betónu

 

YWIwMD