Úvod » Autosedačky » Autosedačka Beline SP 9-36 kg


        

Autosedačka Beline SP 9-36 kg

Nania299980

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 186
bez DPH : 57,50 EUR
s DPH (20 %):
69,00 EUR

9 - 36 kg
• bezpečná
• pohodlná a polohovateľná

Sedačka francúzskeho výrobcu NANIA pre deti do 36 kg. Táto sedačka má výškovo polohovateľný záhlavník.

VÝROBCA
NANIA je značka patriaca francúzskemu výrobcovi produktov pre deti skupiny TEAM TEX, ktorá ponúka svoje produkty na piatich kontinentoch sveta. Autosedačky sa vyrábajú vo Francúzsku so všetkými náležitosťami a bezpečnostnými predpismi EÚ a vo veľmi atraktívnych cenách pre koncového zákazníka. Stanovujú tak nové trendy a alternatívy oproti lacným, menej kvalitným produktom z Číny, Thajvanu, Vietname a pod. Klienti v celej Európe už poznajú túto značku celé roky a teší sa tak z ich dlhodobej životnosti, jednoduchým používaním a komfortom pre Vašich najmenších.BEZPEČIE
Solídna konštrukcia, vyrobená vo vysokej kvalite, dajúce maximálnu ochranu v prípade nehody. Sedačka vlastné ATEST ECE E44/04. Sedačka je vybavená päťbodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré sú dĺžkovo aj výškovo regulovateľné.

KOMFORT PRE DIEŤA
Mäkké polstrovanie, ktoré sa nekrčia pod dieťaťom ani na chrbte ani pod zadočkom. Dieťa ide v aute pohodlne. Bočné strany sedačky sú špeciálne vypolstrování, čo znižuje riziko najmä pri bočnom náraze. Sedačka je mäkká, čo prináša Vášmu dieťaťu maximum pohodlia. Pásy majú tiež mäkké polstrovanie. Možnosť použitia iba podsedáku (pre odrastenejšie deti 25-36 kg).

UŽÍVANIE
Veľmi jednoduché používanie sedačky.
Na boku sedačky je našitý návod na zapnutie dieťaťa a montáž do vozidla. Poťah sedačky sa dá ľahko sňať a prať podľa zvyklostí (do 30 ° C). Sedačky NANIA sú vyrobené vo vysokej kvalite a predurčené pre dlhodobé a bezproblémové využitie.

Záruka 24 mesiacov
Vyrobené vo Francúzsku
Montáž do vozidla za použitie bezpečnostných pásov vozidla. Sedačka je určená do každého vozidla vybaveného trojbodovým bezpečnostným pásom.

YjNmYjk1N